Громадська участь

 

Розрахунок тарифу на перевезення пасажирів на міському маршруті "Лиман (АС) - Зелений Клин" на підставі проведеного обстеження пасажиропотоків на маршруті

Зміни тарифів на   послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Лиманська СЄЗ»

Питання затвердження Програми приватизації (відчуження) майна комунальної власності Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки.


Протокол підсумкового засідання "круглого столу" консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення з питання затвердження
Програми приватизації (відчуження) майна комунальної власності Лиманської ОТГ на 2018-2019 роки

Протокол консультацій з громадськістю з питання тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства "Лиманська СЄЗ"

Питання виділення земельної ділянки для створення Алеї пам’яті військовослужбовцям ЗСУ, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО

Консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення питання зміни тарифів на  послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Лиманська СЄЗ»

Протокол консультацій з громадськістю з питання тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства "Лиманська СЄЗ" від 26.10.2018 року

Оголошення про консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

Розпорядження № 685 від 10.12.2018 року "Про проведення косультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення"

Проект рішення "Про бюджет Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік"

13.12.2018 консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

Протокол проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення від 13.12.2018 року

Обговорення Плану заходів з реалізації у 2019-2021 роках Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної  територіальної громади до 2025 року.

Оголошення про проведення консультації з громадськістю

Розпорядження міського голови № 289 від 10.05.2019 "Про затвердження плану заходів з організації та проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення “Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Лиман”

«Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Лиман»

 

Оголошення про проведення консультації з громадськістю

Розпорядження № 605 від 01.11.2019 року "Про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення"

“Проект бюджету Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”;
“Звіт про виконання бюджету Лиманської ОТГ за 9 місяців 2019 року”.

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 № 7/58-2742 «Про бюджет Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Проект розділів Програми економічного і соціального розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

1.    Паспорт Програми
2.    Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік
3.    Основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку Лиманської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік
4.    Перелік регіональних програм, виконання яких передбачається у 2020 році
5.    Перелік інвестиційних проектів, реалізація яких пропонується у 2020 році
6.    Фінансове забезпечення заходів Програми
7.    Фінансове забезпечення проектів Програми

Після опрацювання бюджетних запитів, в ході розгляду зауважень та пропозицій, можливі зміни до проекту розділів. 

 

 

 


 

Виконавчий комітет Лиманської міської ради з 20.08.2018 р. по 20.09.2018 р. проводить консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення питань:
1. Виділення земельної ділянки для створення Алеї пам’яті військовослужбовцям ЗСУ, які віддали своє життя за свободу і незалежність України;
2. Встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО.

З інформаційно-аналітичними матеріалами з даних питань ви можете ознайомитися на офіційному сайті Лиманської міської ради у розділі «Громадська участь», підрозділі «Консультації з громадськістю» за посиланням http://krliman.gov.ua/upload/editor/aleyaslavi_1_2_3.pdf
Пропозиції з приміткою “Вшанування пам’яті загиблих учасників АТО” ви можете надсилати до 20.09.2018 р.:
- на приймальню міського голови за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, приміщення виконавчого комітету міської ради, ІІ поверх;
- на електронну пошту: mpaa2016@gmail,com; 
- на офіційну сторінку міської ради у Facebook www.facebook.com/radaliman
- за телефоном 4-25-35.
Консультації з питань, що винесені на публічне громадське обговорення, надаються за тел. 4-25-35 ( відділ з питань внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради, приміщення міської ради, м. Лиман, вул. Незалежності, 46, ІІ поверх).
Відповідальна особа – Гамаюнова Юлія Миколаївна — заступник міського голови, тел.4-10-12
Підсумкове засідання «круглого столу» з питань:
1. виділення земельної ділянки для створення Алеї пам’яті військовослужбовцям ЗСУ, які віддали своє життя за свободу і незалежність України;
2. встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО.
Відбудеться 26.09.2018р. о 14.00 в приміщенні міської ради за адресою м. Лиман, вул. Незалежності, 46.
Реєстрація учасників з 13.30.

 

Оголошення про проведення консультації з громадськістю.
Виконавчий комітет Лиманської міської ради з 21.09.2018р. по 20.10.2018р. проводить консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення питання зміни тарифів на  послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Лиманська СЄЗ».
З інформаційно-аналітичними матеріалами з даного питання ви можете ознайомитися на офіційному сайті Лиманської міської ради у розділі «Громадська участь», підрозділі «Консультації з громадськістю»
Пропозиції з приміткою “Зміна тарифів” ви можете надсилати до 20.10.2018р.:
- на приймальню міського голови за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, приміщення виконавчого комітету міської ради, ІІ поверх;
- на електронні пошти: rada@krliman.gov.ua; krasnyiliman@ukr.net;
- на офіційну сторінку міської ради у Facebook www.facebook.com/radaliman;
 - за телефоном 4-13-68.
Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надаються за тел. 4-13-68 (відділ ЖКГ міської ради, приміщення міської ради, м. Лиман, вул. Незалежності, 46, ІІІ поверх).
Відповідальна особа – Муравльова О.М.  – заступник міського голови, тел._4-18-57, 4-13-68
Підсумкове засідання «круглого столу» з питання зміни тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Лиманська СЄЗ» відбудеться 24.10.2018р. о 14.00 в приміщенні міської ради за адресою м. Лиман, вул. Незалежності, 46.
Реєстрація учасників з 13.30.
Виконавчий комітет міської ради.

Оголошення про зміни щодо проведення консультації з громадськістю.

В зв'язку з проведенням робочої наради 24 жовтня 2018 року в Донецькій облдержадміністрації, відповідальна особа за проведення громадських слухань– Муравльова О.М.  – заступник міського голови приймає участь у засіданні наради під головуванням голови облдержадміністрації.
Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення щодо зміни тарифів на  послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для будинків комунальної власності, що знаходяться на балансі комунального підприємства «Лиманська СЄЗ», які мали відбутися 24 жовтня 2018 року переносяться на 26 жовтня 2018 року на 14-00.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner