Лиманщина 2025

Нарада за участю консультанта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, на меті якого було роз’яснити присутнім про важливість розроблення стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади

23.06.2017 року в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулася нарада за участі консультанта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, на меті якого було роз’яснити присутнім про важливість розроблення стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади. Стратегія розвитку міста – це документ, який визначає основні напрямки розвитку громади, завданнями якої є зростання економіки громади та покращення якості життя лиманців. Стратегія як документ буде включати в себе бачення майбутнього Лиманської ОТГ, пріоритетні напрямки розвитку, цільові показники, ключові ініціативи та план їх впровадження.
В нараді взяли участь представники відділів та управлінь виконавчого  комітету міської ради, старости, представники головних галузей промисловості, громадськість (всього 25 осіб). Нарада пройшла цікаво і змістовно. На наступній нараді вирішено визначити шляхи створення стратегії.

Нарада за участю експерта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, Лиманського міського голови Петра Цимідана щодо розробки стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади

02.08.2017 року в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради за участі експерта Асоціації міст України Андріяна Фітьо, Лиманського міського голови Петра Цимідана відбулася нарада щодо розробки стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади.В нараді взяли участь представники відділів та управлінь виконавчого  комітету міської ради, старости, представники головних галузей промисловості, громадськість (всього близько 30 осіб). Андріян Фітьо ознайомив присутніх із шляхами створення стратегії. Відповів на найболючіші питання присутніх. Вирішено розпочати роботу щодо розробки стратегії, всебічно охопити найвіддаленіші регіони Лиманської об’єднаної громади. Створена робоча група щодо розробки стратегії проаналізувала пропозиції населення та підприємців і основні ідеї стратегічного розвитку.Нарада пройшла в конструктивному діалозі.

Анкетування мешканців громади та підприємців

В межах «Програми з відновлення та розбудови миру», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, розпочато роботу щодо розроблення Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади.
З метою визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади, 14.09.2017 року – 15.09.2017 року проведено опитування мешканців с. Ямпіль, с. Зарічне, село Соснове.
З метою визначення основних проблем та перспектив розвитку підприємництва громади 18.09.2017 року проведено опитування підприємців.
Підприємці були поділені на 3 групи, з якими працювали 2 інтурв’юери. Питання анкети відображали економічний стан Лиманської об’єднаної громади в цілому та розвиток підприємницької діяльності.
Надана інформація буде представлена в узагальненому вигляді та врахована при визначенні стратегічних цілей і завдань.

Розпорядження міського голови «Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської  ОТГ до 2025 року»

Протокол №1 засідання робочої групи
Протокол №2 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025
Протокол №2 засідання робочої групи з питань безпеки Лиманської ОТГ
Протокол №3 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

Протокол №4 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

Протокол №5 засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025

Проведено обговорення Проекту Стратегії

В межах «Програми з відновлення та розбудови миру», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН, проведено роботу щодо розроблення Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року.
Проект «Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року” розроблено методом “співучасті”, що базується на довготривалому партнерстві із залученням експертів. Концепція методу побудована на колективній участі громади та формуванні групи професіоналів з громадських лідерів, представників бізнесу та влади, пересічних громадян, а також залучених незалежних експертів.
На підставі рішення засідання робочої групи, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №79 від 31.03.2016 року «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації»,  прийнято рішення виконавчого комітету міської ради №349 від 17.10.2018 року «Про проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Лиманської об’єднаної територіальної громади до 2025 року».


23.10.2018 року розпочато проведення обговорення проекту Стратегії з громадськістю, де були присутні близько 70 осіб – представників органів самоорганізації населення. Розглянуто Проект Стратегії розвитку Лиманської ОТГ до 2025 року та основні заходи реалізації Стратегії на період 2019-2021 роки  (перший етап реалізації).

У регіоні розпочалася робота щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

 

СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ А. СТАЛИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ГРОМАДИ СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ В. СТВОРЕННЯ КОМФОРТНИХ УМОВ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ С. СВІДОМА, АКТИВНА ТА БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ
ОПЕРАТИВНІ ЦІЛІ
А.1. Диверсифікація структури місцевої економіки.
А.2. Розвиток підприємництва на території ОТГ.
А.3. Розвиток туризму та рекреаційної сфери громади.
А.4. Формування позитивного іміджу громади.
В.1. Модернізація інфраструктури та благоустрій громади.
В.2. Створення енергоефективної громади та ресурсозаощадливої системи енергопостачання.
С.1. Взаємна довіра у громаді.
С.2. Забезпечення високої якості життя громадян.
С.3. Охорона законних прав та вдосконалення системи безпеки жителів громади.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner