Оголошення про проведення консультації з громадськістю

 

Виконавчий комітет Лиманської міської ради з 04.10.2021 по 02.11.2021 проводить консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення за темою:

- “Обговорення проєкту рішення "Про встановлення ставок єдиного податку на території Лиманської  міської територіальної громади;
Відповідно до Податкового кодексу України з внесеними до нього змінами, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою приведення рішень міської ради у відповідність до діючого законодавства, розроблено проєкт рішення “Про встановлення ставок єдиного податку на території Лиманської міської територіальної громади” та відповідний Аналіз регуляторного впливу. 
Проєкт рішення та Аналіз регуляторного впливу попередньо розглянуті на  постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.
Протягом п’яти днів з моменту опублікування цього повідомлення на сайті міської ради krliman.gov.ua в розділах:  “Прозора влада” - “Регуляторна політика” - “Проекти регуляторних актів” та “Прозора влада” - “Консультації з громадськістю” буде розміщено проєкт рішення та Аналіз регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції Ви можете надсилати до 02.11.2021: 
- на приймальню міського голови за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, приміщення виконавчого комітету міської ради, ІІ поверх;
- у письмовому вигляді до загального відділу виконавчого комітету міської ради м.Лиман, вул. Незалежності, 46, приміщення виконавчого комітету міської ради, І поверх;
- на електронні пошти: rada@krliman.gov.ua (Лиманська міська рада), liman-ekonotd@ukr.net  (відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету міської ради). 
Консультації з питання, що винесено на обговорення, надаються за тел. 4-12-39, 4-23-01 (відділ економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради, каб. 308).
Відповідальна особа Андрєєва Г.С. - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради, тел. 4-12-39, 4-23-01
 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner