Увага! Оголошено додатковий набір на службу до лиманської поліції

 

3 25 лютого 2020 року в Лиманському відділені поліції оголошено набір на вакантні посади: дільничний офіцер поліції сектору превенції, оперуповноважений сектору кримінальної поліції та помічник оперуповноваженого сектору кримінальної поліції.
Основні вимоги до кандидатів на посади:
- вік від 18 років;
- повна загальна середня або вища освіта;
- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.
Ми пропонуємо:
- заробітну плату від 8 000 грн. для посад молодшого складу та від 11 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки)
- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства;
- професійну підготовку за міжнародними стандартами;
- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;
- перспективу кар’єрного росту.
Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.
Адреса прийому документів:
м. Лиман, вул. Свободи, 27, сектор кадрового забезпечення.
 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner