Лиманщина відзначила 77-му річницю визволення від нацистів


31 січня відбулось вшанування подвигу українських військових, які 77 років назад звільнили населені пункти Лиманської ОТГ від нацистів.
Сьогодні, в день 77-ї річниці визволення нашого рідного краю від нацистів, віддамо данину пам’яті більше ніж 6-ти тисячам загиблим солдатам 35-ї, 52-ї, 53-ї та 57-ї стрілецьких дивізій, 4-го та 18-го танкових корпусів, близько тисячі мирним жителям Лиманщини, закатованим та розстріляним під час окупації.
Урочистий день розпочався з покладання квітів до меморіалу “Батьківщина-мати”: заступник міського голови Володимир Фесенко подякував присутнім небайдужим мешканцям міста, представникам трудових колективів міста, організацій залізничного транспорту, молоді громади за збереження пам’яті героїчного минулого наших прадідів.
Вже традиційно продовження святкової програми відбулось у Центрі культури і дозвілля міста Лиман: концерт зібрав багато глядачів, а з сцени лунали різноманітні пісні. Особливу увагу зайняла розповідь про героїв Лиманщини: українських військових, уродженців чарівного Лиманського краю, які взяли до рук зброю та стали пліч-о-пліч, аби захистити свою землю, захистити своє домашнє вогнище від фашистської навали.
До присутніх звернувся міський голова Петро Цимідан, який підкреслив важливість прикладу самовідданого служіння наших земляків на благо рідного краю для плекання патріотичної, мужньої та сміливої молоді сьогодення.
По закінченню офіційної частини заходу, присутні з квітами та вінками урочисто пройшли до пам’ятника визволителям Лиманщини на майдані “Гвардійський” та вшанували пам’ять усіх, хто поклав своє життя за вільне життя нащадків.

 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner