Протидія корупції

ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛИМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Корупція – використання особою своїх службових повноважень та владних можливостей з метою отримання неправомірної вигоди, а також відповідно пропозиція чи обіцянка надати таку вигоду за неправомірні дії. Головним законом, що регулює питання протидії корупції, є Закон України «Про запобігання корупції».

Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.

Повідомити про корупцію

Відповідальність за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та обмежень щодо запобігання корупції

Роз’яснення щодо проведення перевірок

Методика та приклади урегулювання конфлікту інтересів. Факти порушень, прийняті рішення

Попередження про спеціальні обмеження,встановлені Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про засади запобігання і протидії корупції», щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції № 539/21 від 20.08.2021 року

Наказ Національного агентства з питань запобігання корупції № 449/21 від 23.07.2021 "Про затвердження форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та Порядку заповнення та подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner