з нагоди 75-ї річниці визволення Лиманщини від нацистів

Вельмишановні ветерани Другої світової війни!
Шановні жителі Лиманщини!
Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від мене особисто прийміть щирі та теплі вітання з нагоди 75-ї річниці визволення населених пунктів Лиманської ОТГ від нацистських загарбників!
Сьогодні, в день 75-ї річниці визволення нашого рідного краю від нацистів, віддамо данину пам’яті більше ніж 6-ти тисячам загиблим солдатам 35-ї, 52-ї, 53-ї та 57-ї стрілецьких дивізій, 4-го та 18-го танкових корпусів, близько тисячі мирним жителям Лиманщини, закатованим та розстріляним під час окупації, усім тим, хто не схилив голови перед страшним ворогом та до кінця виконував свій патріотичний та людський обов’язок.
Ми завжди будемо з повагою ставитися до нашого героїчного минулого.
Шановні ветерани Другої світової війни!
Та фантастична самовідданість і жертовність, що ви демонстрували заради повного знищення нацизму на території Європи, не була даремною, а ваш бойовий досвід не забутий. Сьогоднішнє покоління українських військовослужбовців з гідністю несе покладену відповідальність за долю українського народу, даючи відсіч усім спробам зазіхання на нашу свободу, незалежність та територіальну цілісність.
Прийміть від усієї громади слова безмежної вдячності за те, що перемогли, за те, що підняли та відбудували місто. Ми схиляємось перед вашим подвигом та високо цінуємо те, що отримали завдяки вам — право на життя!
Зі святом усіх нас!
З Днем визволення рідного краю!

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner