Сьоме засідання комісії з питань надання пільг окремим категоріям громадян за фактичним місцем проживання

 

31 липня 2018 року о 9.00 годині під керівництвом голови комісії Гамаюнової Ю.М. відбудеться засідання комісії з питань надання пільг окремим категоріям громадян за фактичним місцем проживання. Основним  завданням комісії є розгляд заяв та пакетів документів щодо реалізації права на пільги з оплати житлово-комунальних послуг окремих категорій громадян за фактичним місцем проживання, передбачених чинним законодавством.
Члени комісії розглянуть 3 звернення, які надійшли від 1 учасника бойових дій та 2 представників багатодітних сімей, щодо надання пільг на: централізоване опалення, електропостачання, водопостачання та водовідведення, газопостачання на плиту, вивіз твердих побутових відходів, квартплату ,компенсацію на придбання твердого палива за фактичним місцем проживання.
Комісія, керуючись Конституцією України, Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Законом України «Про охорону дитинства». Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р.№117 “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб,  які мають право на пільги”(із змінами), нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, які визначають порядок надання пільг та законами України про державний бюджет на відповідний рік, буде  вирішувати чи надавати пільги 3 громадянам , що звернулися, у межах норм, визначених законодавством.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner