На Донеччині збільшилася кількість виявлених хворих на COVID-19: у лютому очікується чергова хвиля захворюваності

 

Збільшення кількості виявлених хворих на COVID-19 спостерігається у Донецькій області протягом кількох останніх днів. Про це заступник голови Донецької  облдержадміністрації Денис Клюшников повідомив на засіданні колегії ОДА сьогодні, 27 січня. 

«За останні  дні у нас дуже збільшилася кількість виявлених захворілих.  Щодня виявляється понад тисячу нових хворих.  Ми у лютому очікуємо чергову хвилю захворюваності по COVID-19.   Щодо вакцинації, то у нас на сьогодні в області двома дозами вакциновано 40% населення. Для здобуття колективного імунітету повинно бути понад 70%»,  -  повідомив Денис Клюшников.  

Він нагадав, що на сьогодні держава встановила заохочення у сумі 1 тисяча гривень вакцинованим двома дозами. Особи, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.  

«Про це необхідно інформувати наших пенсіонерів»,  -  зазначив заступник очільника області.  

Денис Клюшников  також наголосив, що згідно наявним результатам наукових досліджень бустерна доза посилює захист вакцин проти COVID-19, який згасає з плином часу. 

Міністерство охорони здоров’я України рекомендувало всім повнолітнім громадянам, які отримали дві дози антиковідної вакцини, щепитися бустерною дозою через 6-9 місяців після другої.

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner