У рамках проекту «Зелена кімната" представники КМЄС в Україні відвідали поліцію Лиману

 

Начальник відділу Ігор Угнівенко розповів про роботу ювенальної превенції та плани щодо створення приміщення для роботу з неповнолітніми, що відповідатиме міжнародним стандартам.
Представники місії КМЄС в Україні – радник-тренер з питань кримінальних розслідувань Ліселотт Борг Густавссон та експерт з тренінгів Василь Боднарюк відвідали відділ №3 Краматорського РУ поліції, що обслуговує територію Лиману та найближчі населени пункти.
Керівник підрозділу Ігор Угнівенко розповів про роботу правоохоронців з неповнолітніми, яка включає у себе як розкритття правопорушень, так і системну превентивну роботу.
Під час зустрічі було обговорено питання щодо створення та обладнання спеціалізованого приміщення для інтерв’ювання дітей - “Зелену кімнату”.
Цей проєкт дає можливість створити максимально дружню атмосферу для опитування дитини, виключити додаткові стресові фактори. Зокрема, у такому приміщенні проводяться профілактичні бесіди з дітьми, які втекли з дому та були розшукані поліцейськими, опитування неповнолітніх жертв чи свідків кримінальних правопорушень.

Краматорське районне управління поліції Донецької області 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner