Грант на розробку кліматичних інновацій, екологічних технологій

 

Українські підприємці можуть отримати грант до 50 000 EUR на розробку кліматичних інновацій, екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії за підтримки ЄБРР у межах програми FINTECC за фінансування ЄС у рамках ініціативи EU4CLIMATE.
Взяти участь у грантовому конкурсі можуть компанії малого та середнього бізнесу, які впроваджують або розробляють дружні до довкілля технології, є зареєсторованою юридичною особою (приватною компанією) на території України, здійснюють свою діяльність щонайменше 1 рік до подачі заявки і готові до співфінансування у розмірі щонайменше 25% від суми гранту.
У 2021 році 6 українських компаній отримали Ваучери на загальну суму майже 240 000 євро та вже впроваджують «зелені» інновації у своєму бізнесі. Серед переможців минулого року, є панелі із переробленого пластику для інтер’єрів, сільськогосподарські безпілотники, сталі житлові комплекси, нові технології очищення стоків та інше. 
Відкриття 2 хвилі «Кліматичних Інноваційних Ваучерів» пройде у онлайн та офлайн форматах 17 січня 2022 року о 17.00. Реєстрація обов’язкова за посиланням  
Подати заявку на отримання гранту можна до 28 лютого 2022 року. З деталями проєкту та умовами участі можна ознайомитися на сайті
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner