Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади у виконавчому комітеті Лиманської міської ради.

 

- адміністратора відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Лиманської міської ради 2 штатні одиниці;

Вимоги до претендента: громадянство України, закінчена повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років, знання діючого законодавства України, вільне користування персональним комп’ютером - рівень досвідченого користувача з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, бездоганне володіння українською мовою, володіння англійською мовою вітається.

Інформація про конкретні функціональні обов’язки та умови оплати праці надаються виконавчим комітетом Лиманської міської ради додатково.

Документи в паперовому вигляді приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, 2 поверх, каб. № 203 відділ з питань кадрової роботи виконавчого комітету Лиманської міської ради. Телефони для довідок: 4-15-51.

У зв'язку з обмеженнями приймання відвідувачів в адміністративній будівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради (м. Лиман вул. Незалежності,46) на період карантину через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), особи, які бажають взяти участь в оголошених конкурсах на заміщення вакантних посад, подають документи в ІІ етапи:

Надсилають документи в електронній формі:

  1. Диплом державного зразка про вищу освіту, трудову книжку, військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резюме,згоду на обробку персональних даних, для встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам до вакантної посади, на яку оголошено конкурс.

Документи надсилаються: в електронному вигляді ? на електронну адресу: 3104700689@ukr.net

  1. Після розгляду документів, у разі відповідності кваліфікаційним вимогам до посади, необхідно надати в паперовому вигляді:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- повідомлення про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій

держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

- копію паспорта громадянина України;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.

- додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner