Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

 

Повна назва документа державного планування: Програма економічного і соціального розвитку Лиманської міської територіальної громади на 2022 рік (далі - Програма).
Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Лиманська міська рада Донецької області.
Передбачувана процедура громадського обговорення:
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми розпочато з дня її оприлюднення, а саме 
13 жовтня 2021 року на сайті Лиманської міської територіальної громади та триватиме до 28 жовтня 2021 року включно.
Відповідно до ст. 12 громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування.
Ознайомитися з проєктом Програми та отримати додаткову інформацію можна за адресою: 84406, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, 46 aбо на електронну адресу: liman-ekonotd@ukr.net, rada@krliman.gov.ua, або за телефоном: (06261)4-12-39.
Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми подаються до: виконавчого комітету Лиманської міської ради Донецької області.
Відповідальна особа: Удовиченко  Катерина Вікторівна (контактні дані: krasnyiliman@ukr.net, або за телефоном: (06261)4-13-68).
Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто до 28.10. 2021 року включно.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner