Шановні земляки та гості Лиманщини!


Від імені Лиманської міської ради, її виконавчого комітету та від мене  особисто щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України й 30-ю річницею незалежності України!
Минуло 30 років з того дня коли лише однією всенародною ВОЛЕЮ було здобуто незалежність України! Таку довгоочікувану, вистраждану та бажану – Незалежність!
Вона, як генетичний код, вписана в долю кожного українця, до неї йшли тернистими шляхами наші діди й прадіди, її вистраждали патріоти, за неї проливали кров герої, вмираючи з єдиним словом на вустах – Україна…!
24 серпня 1991 року - цей день став величною подією в історії нашого народу, відправною точкою, з якої розпочалося нове майбутнє України – вільної, самостійної й незалежної держави! Це знакова подія, знаменний день для кожного українця! Саме цього дня мільйони українців вийшли на вулиці міст з синьо-жовтим стягом і відстояли незалежність нашої країни. І замайорів синьо-жовтий прапор на мапах світу, знаменуючи початок нового майбутнього для незалежної України.
З великою відповідальністю ми ступили на шлях творення нового майбутнього - власного майбутнього з власною культурою та звичаями, мовою та символами, політикою та державним устроєм!
Звичайно творення майбутнього нової держави важка справа. Впродовж всіх років незалежності на долю українського народу випало чимало випробувань, чимало перепон ставало на шляху розвитку держави, але наш сильний та могутній народ загартований в віках випробувань стійко долає всі перешкоди.
Саме сьогодні, ми це мужньо доводимо всьому світу, що сила наша в єдності, що український народ непереможний. Народ, який впродовж віків виборював свободу й незалежність своєї держави, відстоїть її й зараз в нелегкий час для нашої Батьківщини. Військові, медики, добровольці, волонтери, журналісти, громадські діячі всі, хто боронить, захищає й допомагає кожен, хто вболіває за перемогу, хто підтримує наших мужніх захисників на передовій, кожного дня доводять всьому світові, що наша незалежність вистраждана і ми її нікому так просто не подаруємо.
Впевнений, що незламна українська нація не лише відстоїть свою незалежність та свободу, а й побудує успішну й процвітаючу країну, що ствердить її авторитет у світі та дозволить зайняти гідне місце в дружній родині європейських країн.
Нехай у цей святковий день наші серця наповнюються гордістю та любов’ю до Батьківщини, прагненням до єдності та порозуміння, вірою у щасливе майбутнє нашої держави.
Щиро зичу Вам, мої дорогі земляки, міцного здоров’я, щастя, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги для подальших звершень на благо країни та рідного краю!
Зі святом Вас!

Лиманський міський голова                         О.В. Журавльов

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner