До уваги осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації

на окремих територіях Донецької та Луганської областей ,де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року
З метою соціальної підтримки осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 року (далі – особи, яких було позбавлено особистої свободи) просимо звернутися до управління соціального захисту населення Лиманської міської ради.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціальної підтримки осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи» від 31 січня 2018 р. № 38, передбачено виплату одноразової грошової допомоги особам, які включені до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи. Перелік формується СБУ відповідно до законодавства та передається Мінсоцполітики.
Для виплати допомоги особа, яку включено до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи, у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення з полону, повинна звернутись до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога.
До заяви додаються:
- копія документа, що посвідчує особу (з пред’явленням оригіналу);
- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).
У разі відсутності реєстрації місця проживання або зареєстроване місце проживання особи розташоване в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, особа, яку було незаконно позбавлено особистої свободи, звертається із заявою про виплату допомоги до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.
Якщо, особа, яку було незаконно позбавлено особистої свободи, не може самостійно звернутися із заявою про виплату допомоги у зв’язку із станом здоров’я, перебуванням на лікуванні за кордоном, проходженням військової служби, вона може подати таку заяву через представника на підставі оформленої в установленому порядку довіреності. 
За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення: м. Лиман, вул. Л. Українки, 20а, каб. 11, тел. 4-25-93.

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner