Конкурс на заміщення вакантної посади

 

Вимоги до посади:
-    громадянство України, закінчена повна вища педагогічна освіта або вища освіта за фахом фізична культура та спорт за  освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом  не менше 3  років, вільне користування персональним комп’ютером – рівень досвідченого користувача з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Exel, Power Point), навички роботи з інформаційно – пошуковими системами в мережі Інтернет, бездоганне володіння українською мовою.

Перелік документів:
-    Копія паспорту громадянина України;
-    Письмова заява про участь у конкурсі;
-    Копія військового квитка;
-    Копія документа про вищу освіту із додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-    Письмова згода на збір та обробку персональних даних;
-    Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-    Дві фотокартки розміром 4х6 см.
 
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». 
    
Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.  Прийом документів здійснюється в управлінні освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради протягом 30 календарних днів з  дня  опублікування оголошення (з 05.07.2021 року по 03.08.2021 року до 16:00), за адресою: вул. Незалежності, 15, м. Лиман. 
За додатковою інформацією з питань  проведення конкурсу та надання пакету документів звертатися до інспектора з кадрів управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (Анацька) за телефоном: 099-517-58-93

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner