Шановні мешканці Лиманської об’єднаної територіальної громади!

Інформуємо Вас, що згідно ч. 2. ст. 15  Законом України «Про відходи», громадяни України зобов’язані  вносити в установленому порядку плату за користування послугами з вивезення побутових відходів, Також згідно частини  ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або наймачі  користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Згідно результатів проведеного конкурсу  виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території державного сектору м.Лиман та Лиманської об’єднаної територіальної громади визнано КП «Лиманський «Зеленбуд» та на території приватного сектору м.Лиман -  ФОП Зінковський О.В.
Згідно Правил благоустрою території міста Красний Лиман до порушення відноситься відсутність у підприємств, установ, організацій, підприємців, громадян, які мають у власності або користуванні приміщення (будівлі, споруди), земельні ділянки, договору на вивезення  побутових відходів зі спеціалізованими організаціями. Відповідно до Правил благоустрою, при виявленні фактів порушення Правил благоустрою, уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн), і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(від 850 до 1700 грн)  Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи»,  та Правил благоустрою території міста Красний Лиман і тягне за собою адміністративну відповідальність.
На підставі вище вказаного звертаємось до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не уклали  договір на вивезення побутових відходів, з проханням звернутися до виконавців  послуг з вивезення побутових відходів для укладення такого договору.
Телефон для довідок – 4-11-10.


Відділ екології та природних ресурсів виконавчого комітету Лиманської міської ради

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner