55 традиційна легкоатлетична естафета до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

07 травня 2021 року в мікрорайоні «Південний» пройшла 55-та традиційна легкоатлетична естафета до Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, яка проводиться міськрайонною газетою «Зоря» разом з відділом освіти, молоді та спорту.
Як і щороку, в естафеті взяли участь найспортивніші представники дев’яти Лиманських закладів освіти: ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, ЗОШ № 5, Ярівської ЗОШ, НВК Гімназії, Ліцею, Зарічненської ЗОШ, Торського НВК.
Міський голова Олександр Журавльов разом із начальником управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради Надією Діденко, головним редактором газети «Зоря» Олександром Пасічником та депутатом Лиманської міської ради Людмилою Вінничук привітали учасників змагань легкоатлетична естафета.
В естафеті серед дівчат перемогла команда Лиманської ЗОШ № 4, срібним призером  змагань стала команда Гімназії, 3 місце зайняла команда Лиманської ЗОШ № 2.
Серед юнаків переможцями та призерами стали :
1 місце – команда Лиманської ЗОШ № 2
2 місце – команда Лиманської ЗОШ № 4
3 місце – команда НВК Гімназії.
Призери та переможці були нагороджені кубками, медалями та почесними грамотами. Вітаємо переможців та призерів!