ДПЗКУ розпочинає весняну програму закупівлі зерна врожаю 2021 року


АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» проводить закупку наступних культур: пшениця 3-го класу, ячмінь 3-го класу, кукурудза 3-го класу. Мінімальна закупівельна партія – 100 тонн.
Сільгоспвиробники мають подати заявку на участь у Програмі до регіональних відділень корпорації. Для участі в програмі вони повинні мати досвід вирощування с/г культур від 2-х років.
АТ «ДПЗКУ» обов’язково проводить оцінку фінансового стану потенційного постачальника та посівних площ, за результатами якої приймається рішення про укладання договору. При прийнятті рішення враховується фінансова стабільність, позитивна кредитна історія та надійна ділова репутація с/г виробника, а також висновки страхових експертів щодо стану посівів зернових.
Також обов’язковими умовами укладання договору є страхування посівів майбутнього врожаю, який передається в заставу, та оформлення Товарної аграрної розписки (або Договору застави за рішенням АТ «ДПЗКУ») з метою мінімізації ризиків, пов’язаних з неналежним виконанням договорів.
Після підписання всіх необхідних договорів та надання документів, попередня оплата складатиме 2 800 гривень без урахування ПДВ за одну тонну законтрактованого зерна. Відсоткова ставка за користування коштами становить від 9,5% до 13% річних в гривні, залежно від обсягу поставки. За програмою лояльності постійні клієнти можуть отримати додаткову знижку 0,5% до базової відсоткової ставки. Остаточний розрахунок проводиться за ринковими цінами після поставки зерна.

Відділ економічного розвитку і торгівлі
виконавчого комітету міської ради

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner