Онлайн-тренінги з питань птахівництва

 

Протягом березня-травня 2021 року ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International, планується проведення онлайн-тренінгів для мешканців сільської місцевості, працівників птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва (індики, гуси, качки), які прагнуть підвищити рівень знань з бізнес-планування: від розробки ідей до впровадження нових технологій утримання та годівлі свійської птиці.
Навчання у Школі птахівника відбуватиметься безкоштовно у форматі Zoom на двох рівнях:
Рівень «Стартап» - програма призначена для мешканців сільської місцевості, які розпочали або планують розпочати фермерську діяльність з розведення індиків, качок, гусей. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.
Рівень «Майстер» - програма призначена для вдосконалення професійних компетенцій і підвищення професійного рівня в рамках наявної кваліфікації фермера-птахівника. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням
Експерти ГС «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України», Державної дослідної станції птахівництва НААН та компанії ТОВ «Гріг Лтд» ознайомлять з особливостями бізнес-планування у птахівництві. Під час тренінгу учасники дізнаються про сучасні технології вирощування свійської птиці та цікаві тонкощі розрахунку прибутків у птахівництві.
З питань щодо участі звертатись за телефонами:097-303-83-95, 067-570-90-57 (електронна пошта: poultryshool@gmail.com).

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner