Дорогі, чарівні жінки Лиманщини!

 

Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!  Зі святом любові, ніжності й краси, з 8 Березня!
Це свято одне з найперших у весняному календарі - воно приходить з першим весняним сонцем та першими квітами, символізуючи найкраще, що є у світі – добро, красу, кохання й радість, щирі й милі жіночі усмішки.
Адже жінка, вона як весна, приносить у наш світ найсвітліше – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. 
Саме жінка, бабуся, матір, донька, дружина, як берегиня роду завжди шанувалась українським народом. Ніжні й турботливі жіночі руки з самого дитинства - оберігають та піклуються, дарують сили та наснаги у нелегких життєвих ситуаціях. Й сьогодні жінки уособлюють те найкраще, чим пишається наша українська нація. 
В реаліях сьогодення українська жінка-берегиня є не лише символом сім’ї та матері, але й стала справжньою заступницею всього народу. Обороняючи кордони нашої держави на Сході, жінки на рівні з чоловіками беруть участь в захисті нашої країни. 
Тому в усі часи найчарівніші й найтепліші слова - присвячені саме жінці!
Дякуємо, любі наші жінки, за Вашу доброту, розуміння, підтримку, тепло та ласку, затишок в оселі. Саме Ви огортаєте близьких людей увагою, турботою та любов’ю, зустрічайте кожен день з посмішкою та даруєте гарний настрій оточуючим! 
Від всієї душі бажаю Вам доброго здоров’я, кохання, безмежного щастя, здійснення усіх життєвих планів, мрій та надій! Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість та приємні несподіванки!
Зі святом, Вас кохані та прекрасні жінки! Нехай весна завжди квітне пишним букетом у Ваших серцях, щодня, за будь-якої погоди та за будь-яких обставин! Хай ваше життя повниться сонячним світлом, родинним теплом, жіночим щастям та радістю! 

Міський голова О.В. Журавльов 
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner