Виконавчий комітет Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

 

Виконавчий комітет Лиманської міської ради оголошує конкурс з 23.02.2021 р. на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради 2 штатні одиниці.

Вимоги до претендента:

- головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо - кваліфікаційним рівнем спеціаліст, стаж роботи у державній службі, в органах місцевого самоврядування або стаж роботи за фахом в інших сферах економіки не менше 1 року, вільне володіння державною мовою, знання ПК.

Інформація про конкретні функціональні обов’язки та умови оплати праці надаються виконавчим комітетом Лиманської міської ради додатково.

Документи в паперовому вигляді приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 46, 2 поверх, каб. № 203 відділ з питань кадрової роботи виконавчого комітету Лиманської міської ради. Телефони для довідок: 4-15-51.

У зв'язку з обмеженнями приймання відвідувачів в адміністративній будівлі виконавчого комітету Лиманської міської ради (м. Лиман вул. Незалежності,46) на період карантину через поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), особи, які бажають взяти участь в оголошених конкурсах на заміщення вакантних посад, подають документи в ІІ етапи:

Надсилають документи в електронній формі:

  1. Диплом державного зразка про вищу освіту, трудову книжку, військовий квиток чи тимчасове посвідчення, резюме,згоду на обробку персональних даних, для встановлення відповідності кваліфікаційним вимогам до вакантної посади, на яку оголошено конкурс.

Документи надсилаються: в електронному вигляді ? на електронну адресу: 3104700689@ukr.net

  1. Після розгляду документів, у разі відповідності кваліфікаційним вимогам до посади, необхідно надати в паперовому вигляді:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- повідомлення про подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій

держави або місцевого самоврядування, за минулий рік;

- копію паспорта громадянина України;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до законодавства про захист персональних даних.

- додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).


 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner