До Дня Героїв Небесної Сотні

 

на Лиманщині вшанували пам’ять загиблих земляків в зоні АТО
19 лютого 2021 року на території Лиманської ОТГ відбулися урочистості:
- мітинги та покладання квітів до меморіальних дощок загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ - Бражнику В.А., Запарі Г.В., Карпо С.Е. та активісту Салу В.В у ЗОШ № 4, ЗОШ № 3, Коровоярському НВК, ЗОШ с. Шандриголове, покладан-ня квітів:
- до пам’ятника Валерія Володимировича Сала на цвинтарі с. Шандриголове;
- до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Пронькову Р.Р на цвинтарі с. Лозове, за участі працівників загальноосвітніх шкіл громади.
20 лютого 2021 відбулися покладання квітів до пам’ятних знаків, меморіальних до-щок та місць поховань військовослужбовців ЗСУ, які загинули під час бойових дій у зоні АТО, а саме:
- до пам’ятника загиблому у зоні АТО військовослужбовцю ЗСУ Бражнику В.А. на цвинтарі с. Торське;
- пам'ятного знаку загиблим українським воїнам - визволителям населених пунктів Лиманщини на перехресті автошляхів смт Ямпіль - с.Озерне - с. Закітне
- пам’ятного знаку Володимиру Кравчуку загиблому українському воїну - визволителю населених пунктів Лиманщини  на перехресті автошляхів смт Ямпіль - с.Озерне - с. Закітне;
- пам'ятного знаку загиблим українським воїнам - визволителям населених пунктів Лиманщини в с. Закітне;
- пам’ятного знаку Юрію Власенко українському воїну загиблому при визволенні Лиманщини на автошляху «Лиман-Слов’янськ»
- пам’ятників загиблим у зоні АТО військовослужбовцям ЗСУ Запарі Г.В. та Красногрудю Д.А. на цвинтарі у мікрорайоні «Північний»; 
В урочистостях взяли участь: Лиманський міський голова Олександр Журавльов, секретар міської ради Надія Ляшко, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, старости старостинських округів, родини загиблих військовослужбовців у зоні АТО. 
Також впродовж тиждня відбулися тематичні онлайн заходи, які розміщені та доступні для перегляду на офіційних веб-сайтах та офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook установ культури та закладів освіти Лиманської ОТГ.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner