Обмеження продажу алкогольних напоїв у торгівельній мережі

 

На підставі розпорядження  голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації
від 27 березня 2015 року N 115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв», відповідно до  статті 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів",  беручи до уваги, що продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям, під час виконання ними службових обов’язків, може створити  напружену соціально-психологічну обстановку серед жителів міста, а також значно збільшує ризики скоєння правопорушень та привести до травматизму та загибелі як серед військовослужбовців, так і серед цивільного населення, для врегулювання зазначеного питання, керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” прийняте рішення  виконавчого комітету №161 від 16.07.2015 року “Про обмеження продажу алкогольних напоїв у торговельній мережі на території Краснолиманської міської ради”, яким встановлено:
1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями у тому числі з вмістом спирту етилового від 0,5 до 8,5 відсотка об’ємних одиниць у торговельній мережі на території Краснолиманської міської ради на період проведення АТО:
1.1. Цивільному населенню з 22 години вечора до 7 години ранку у всіх підприємствах роздрібної торгівлі, на залізничному вокзалі, автостанції, зупинках громадського транспорту та автомобільних шляхах;
1.2. Особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння)  –  цілодобово.
Рішення вступило в силу з 16.07.2015 року і діє на період проведення операції об’єднаних сил на території Донецької області.
Звертаємо увагу робітників торгівлі на недопустимість порушення вимог розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.
За невиконання вимог вищезазначеного  розпорядження наступає відповідальність за порушення ст. 155 та 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner