Борці Лиманщини – призери чемпіонату Донецької області з боротьби вільної серед чоловіків

З 04 по 05 січня 2021 року в м. Слов’янськ відбувся чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед чоловіків. В ньому взяли участь і представники Лиманської громади.
Спортивний рік розпочався вдало для наших борців, які повернулися додому з призовими місцями. Кулініч Денис в ваговій категорії 70 кг став срібним призером змагань. В ваговій категорії  74 кг Мошенський Дмитро та Тарусін Андрій вибороли бронзові нагороди.  В ваговій категорії  86  кг 3 місце посів Мілованов Кирило. Хрєнов Віталій в ваговій категорії  57 кг став п’ятим. Кулініч Денис візьме участь в чемпіонаті України, що відбудеться в січні  в м. Харків. Вітаємо!