Як мешканцям Донеччини сплатити за газ від YASNO?

 

Жителям регіону слід розрахуватися за спожите в листопаді блакитне паливо до 25 грудня. Клієнти, які приєдналися до постачання газу від YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»), можуть оплатити рахунки в Особистому кабінеті на сайті dn.yasno.com.ua, через онлайн-кабінет банку, у відділенні банку чи пошти, в терміналах та на сайтах платіжних систем.
Сплачувати за природний газ та електроенергію без комісії, завантажувати рахунки, контролювати власне енергоспоживання можна в Особистому кабінеті YASNO. Якщо клієнт вже зареєстрований в онлайн-сервісі, то для відображення в одному акаунті інформації за особовими рахунками по електроенергії та газу слід:
1)    В меню «Робота з особовими рахунками» у правому верхньому кутку Особистого кабінету вибрати опцію «Додати особовий рахунок».
2)    Вказати П.І.Б., область та особовий рахунок, зазначений у повідомленні про приєднання та у платіжці за газ. 
3)    У полі «ЦОК» обрати варіант «Послуги з газопостачання».
4)    Внести суму останнього платежу за постачання газу та ЕІС-код (персональний газовий номер, який можна знайти у рахунку або онлайн-кабінеті попереднього постачальника). 
Реєстрація відбудеться автоматично. Якщо не вказати суму останньої оплати й ЕІС-код, то обліковий запис буде підтверджено адміністратором. 
Додавши в акаунт особовий рахунок по газу, ви можете без комісії cплачувати в Особистому кабінеті за спожите блакитне паливо. Для цього потрібно:
•    Натиснути кнопку «Оплатити» на головній сторінці сервісу.
•    На сторінці оплати обрати платіжну систему, через яку бажаєте здійснити розрахунок: Portmone або ПриватБанк.
•    Внести дані банківської карти та підтвердити оплату.
Розрахуватися за спожитий газ можна також через онлайн-кабінет вашого банку, у відділенні банку чи пошти, в терміналах та на сайтах платіжних систем. Реквізити для оплати розміщені на сайті YASNO в розділі «Газ». Вказані вони і у платіжках, які постачальник доставляє у поштові скриньки клієнтів. 
«Приєднавшись до постачання газу від YASNO, клієнти отримують зручні онлайн-сервіси, вигідну ціну на газ – 6,49 грн/м3 з ПДВ у грудні, обслуговування в комфортних енергоофісах, знижки на енергоефективні продукти та консультації з енергоефективності», – акцентував директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.
Нагадаємо, приєднатися до постачання газу від YASNO можна на сайті, у Viber, енергоофісах або відділеннях ПУМБ у Краматорську, Слов’янську та Соледарі. Для цього слід заповнити в електронному або письмовому вигляді заяву-приєднання й надати копії паспорта, ІПН, останнього рахунку за постачання газу та документу, що підтверджує право власності на нерухомість і, відповідно, на укладення договору із компанією-постачальником. 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner