Новини спорту

У місті Лиман 19 грудня 2020 року відбулися змагання Першості дитячо-юнацької спортивної школи міста Лиман з футзалу серед юнаків та дівчат відділень з футболу та футзалу.

В них взяли участь чотири команди, які за коловою системою в одне коло виявили переможців  і призерів першості.
Перемогу в турнірі святкувала команда дівчат «Багіра»-ДЮСШ  (тренер Олександр Резніков), друге місце посіла команда юнаків ДЮСШ-1 (тренер Андрій Рибін), третє місце зайняла команда «Сніжний барс» (дівчата) і четверту сходинку посіла команда ДЮСШ-2 (юнаки, тренер Світлана Малишко).
       Переможців та призерів нагороджено грамотами та призами від організаторів змагань.
       «Багіра»-ДЮСШ - ДЮСШ-2 – 9:1
На фото: учасники змагань Першості ДЮСШ міста Лиман.

Чемпіонат Лиманської ОТГ з настільного тенісу
20 грудня 2020 року в с. Торське відбувся чемпіонат Лиманської ОТГ з настільного тенісу. Організаторами змагань виступили ГО «Лиманська місцева організація ВФСТ «Колос», управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.
Змагання відбулися в категоріях : чоловіки та ветерани 40+. Кращими серед ветеранів 40+ стали: