Запрошуємо молодь до участі в регіональному етапі програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець»

 

З метою активізації участі молоді в процесах реформування та творення держави Міністерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства в 2018 році ініціювали програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець». Цьогоріч програма реалізовуватиметься Мінмолодьспортом з проєктом USAID «Підтримка організацій-лідерів упротидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI) та з Українською академією лідерства.
Метою програми є створення системи особистісного та професійного розвитку молоді в Україні віком від 18 до 25 років, розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді. 
Зважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації в країні,організаторами прийнято рішення про проведення регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» у період з 13 по 30 листопада 2020 року в онлайн-форматі. За ініціативи випускників програми 2018 – 2019 років проведення регіонального етапу у 2020 році заплановано у семи областях України (Донецька, Львівська, Миколаївська, Тернопільська, Черкаська, Чернівецька, Харківська).
Ураховуючи зазначене, просимо сприяти організації та проведенню регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець» для молоді вашої області в онлайн-форматі у період з 13 по 30 листопада 2020 року. Додатково повідомляємо, що програма розроблена таким чином, що залученість учасників не буде перевищувати сумарно 5 годин на день та буде зроблено акцент на індивідуальну роботу та розв’язання практичних кейсів. По завершенню програми кожен відібраний учасник, який пройде програму у повному обсязі отримає сертифікат. 
Контактна особа в Донецькій області – Діана Новікова (тел: 0975628210)

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner