Вітаємо нашого спортсмена Рибіна Олександра з переможним золотом на всеукраїнській та міжнародній аренах!

З 23 по 27 вересня 2020 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. Вихованець ДЮСШ м. Лиман Рибін Олександр (тренер-викладач Самойлов В.Я.)  за підсумками змагань серед юнаків виборов 1 місце - поштовх (довгий цикл, 24кг - 55 підйомів), 2 місце - у  змаганні поштовх-естафеті (24 кг) - короткий цикл та  довгий цикл.
Серед юніорів  став чемпіоном у вправі – поштовх (32 кг довгим циклом – 52 підйоми), виконав норматив Майстра Спорту України.
В командному заліку в естафеті серед юніорів став бронзовим призером (короткий цикл, довгий цикл) . У змаганнях серед дорослих виборов 2 місце у вправі поштовх довгий цикл.
З 30 вересня по 03 жовтня 2020 року в місті Нествед (Данія) відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту серед юніорів, де Олександр Рибін у  вправі поштовх довгим циклом (32 кг – 56 підйомів) став чемпіоном, в естафеті (короткий цикл та довгий цикл)  також виборов 1 місце.
Підготував спортсмена тренер-викладач ДЮСШ м. Лиман з гирьового спорту Самойлов В.Я..
Щиро вітаємо Олександра з перемогою і бажаємо й надалі прославляти рідну Лиманщину!