У м. Лимані продовжується поточний ремонт тротуарів. По вул. Слобожанська біля ДНЗ № 6, зупинка Шкільна виконується за рахунок коштів місцевого бюджету поточний ремонт відрізку тротуару по вул. Слобожанська.
Зробимо безпечним рух наших мешканців!
![](/upload/content/o_1ejkdvtb0e1dcqsjqp1a99101027.jpg)
У м. Лимані продовжується поточний ремонт тротуарів. По вул. Слобожанська біля ДНЗ № 6, зупинка Шкільна виконується за рахунок коштів місцевого бюджету поточний ремонт відрізку тротуару по вул. Слобожанська.
Зробимо безпечним рух наших мешканців!