Як правильно передати показання електролічильника: 5 порад від YASNO

 

Нарахування у платіжці за світло іноді можуть не співпадати з фактичним споживанням. Зазвичай це стається, якщо споживачі забувають передати показання лічильника або роблять це невчасно чи неправильно. Щоб завжди бути впевненими у точності нарахувань, мешканцям Донеччини слід:
1.    Щомісяця повідомляти показання лічильника. Інакше нарахування будуть здійснюватися за середнім споживанням на основі отриманих у попередні місяці даних.
2.    Передавати показання з 1 по 3 число. 
3.    Звертатися до оператора системи розподілу, якщо не згодні з вказаними у платіжці показаннями. Постачальник YASNO здійснює нарахування на основі обсягів споживання, які надає оператор системи розподілу (ОСР).
4.    Сплачувати всю суму в платіжці, а не лише частину. Якщо клієнт не згоден з сумою в рахунку, слід звернутися до постачальника, якщо не згоден з показаннями – до ОСР. Не вирішуючи питання з енергокомпаніями, споживач лише накопичуватиме борг. 
5.    Відмовитися від самостійного розрахування суми до сплати, щоб не припуститися помилки. YASNO надає споживачам можливість не робити обчислення та надсилає платіжки з уже вказаною сумою.
«YASNO піклується про комфорт і безпеку клієнтів та постійно розробляє нові онлайн-сервіси для передачі показань та оплати за світло. Наприклад, нещодавно ми запустили чат-бота в Viber. Завдяки онлайн-помічнику 47 тисяч користувачів миттєво передають показання приладів обліку, здійснюють розрахунки, одними з перших отримують інформацію про енергоефективні продукти та акції, які проводить YASNO», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.
Окрім чат-бота, передати показання постачальнику легко та просто:
•    через форму швидкої передачі показань на сайті YASNO;
•    в особистих повідомлень на сторінці у Facebook;
•    в Особистому кабінеті;
•    за телефонами контакт-центру (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner