«Плідна співпраця»

 

Урізноманітнюючи поінформованість клієнтів служби зайнятості, фахівці Лиманського міського центру зайнятості запрошують до участі в онлайн вебінарах міжнародні організації. Так у липні 2020 року участь у заходах прийняли представники БФ «Право на захист»  та Швейцарського фонду по протимінній діяльності FSD.
Учасникам вебінару розповіли про необхідність дотримання правил мінної безпеки. Акцентували увагу на тому, як не потрапити в зону ризику, що треба робити, якщо зіткнулися з вибухонебезпечними предметами та як допомогти людині, яка стала учасником мінного інциденту.
Представники Благодійного фонду «Право на захист» надали інформацію щодо відновлення виплати пенсій, підтвердження страхового стажу, реєстрації та отримання адресної допомоги і соціальних виплат. 
В свою чергу, фахівці міськцентру нагадали про можливість отримання низки послуг, які надає служба зайнятості, а саме: інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, залучення до оплачуваних тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner