Рятувальники застерігають: з початку червня на водоймах країни загинуло вже більше 30 дітей!

 

Спека, поєднана із тривалими літніми канікулами і примножена недостатнім батьківським доглядом, на жаль, змушує рятувальників вкотре наголосити на безпеці дітей. На прикладі тривожної статистики, яка свідчить про те, що з початку червня вода вже забрала життя більш ніж тридцяти дітей, Служба порятунку закликає дорослих посилити контроль за тим, як саме юні українці проводять своє дозвілля.
Трагічні випадки трапляються не лише тоді, коли діти самостійно відвідують ставки та річки. Більш того, переважна кількість надзвичайних подій стаються мало не на очах у дорослих.
Так, 28 червня до Служби порятунку м. Лиман надійшло повідомлення про потонулого хлопчика на Голубих озерах. Як з'ясувалося, що хлопчик приїхав на відпочинок з родиною своєї старшої сестри з Краматорська. Через деякий час дорослі помітили відсутність дитини. На жаль, не зважаючи на зусилля дорослих, які дістали потонулу дитину, та працівників швидкої медичної допомоги,  хлопчика врятувати не вдалося.
Державна служба з надзвичайних ситуацій окремо звертається до батьків: у період літніх канікул, слідкуйте за дозвіллям дітей та не дозволяйте їм самостійно відвідувати навіть найменші водойми!
Пам'ятайте! Основними умовами для безпечного відпочинку є:
• правильний вибір місця для купання;  
• суворе дотримання правил безпеки під час плавання;  
• постійний контроль за дітьми з боку дорослих;  
• категоричне "НІ" алкогольним напоям, адже у стані сп'яніння люди втрачають пильність і не можуть адекватно зорієнтуватися у разі небезпечної ситуації. 

ДПРЗ-21 ГУ ДСНС України у Донецькій області 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner