«Навчання онлайн»

 

17.06.2020 року клієнти Лиманського міського центру зайнятості мали можливість прослухати  інформаційний вебінар  про можливість проходження навчання на безкоштовних освітніх онлайн платформах.
Онлайн освіта набирає обертів особливо в умовах пандемії. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати практично будь-яку навичку: від плетіння до програмування. Завідувачка сектору профорієнтації презентувала слухачам безкоштовні платформи масових відкритих онлайн курсів: Дія. Цифрова освіта, Освітній портал Державної служби зайнятості, Prometheus, Coursera, EDX, EDERA, Lingva skills та інші.
Учасників вебінару зацікавив американський освітній проект Coursera,  на порталі якого можна знайти безкоштовні онлайн  курси за різними напрямами: державне управління та суспільство, інформаційні технології, вивчення мов, особистий розвиток тощо. 
Онлайн навчання допоможе отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді у роботі: комунікабельність, стресостійкість, креативність, навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків, і ще багато чого цікавого  і корисного.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner