До уваги суб’єктів господарювання

 

На виконання  доручення Президента України та рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС, протоколу № 2 від 17.03.2020 року засідання Лиманської тимчасової міської протиепідемічної комісії з питань запобігання короновірусу Covіn- 2019
з 18 березня по 3 квітня заклади громадського харчування (ресторани, кафе, закусочні, бари), торговельно-розважальні заклади, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади побутового обслуговування населення, тощо, повинні тимчасово припинити свою роботу. 
Дозволяється надавати послуги громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.
Дозволяється торгівля продуктами, харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
Керівникам підприємств роздрібної торгівлі забезпечити працівників засобами індивідуального медичного захисту та проведення дезінфеційних заходів в торгівельних приміщеннях та на продовольчих ринках.
З метою недопущення дестабілізації ринку продовольчих товарів першої необхідності просимо запобігати необгрунтованому підвищенню цін на споживчому ринку.
Більш детальна інформація про коронавірус на території ОТГ за посиланням

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner