Як під час карантину дізнатися реквізити для сплати за електроенергію?

 

YASNO піклується про надійне постачання електроенергії своїм клієнтам. Розраховуватися за спожиту електроенергію жителі Донецької області мають щомісяця до 20 числа. YASNO подбав, щоб клієнтам було зручно та просто сплатити за світло навіть під час карантину. Актуальні реквізити постачальника зазначені в усіх платіжних сервісах та системах.
 Реквізити YASNO для мешканців Донеччини розміщені:
•    в Особистому кабінеті YASNO – це зручний сервіс, в якому можна передавати показання, сплачувати за світло, відстежувати нарахування та платежі;
•    на сайті YASNO;
•    в рахунках, які щомісяця отримують клієнти, що не відмовилися від паперових платіжок, – реквізити зазначені в лівому верхньому куті;
•    в популярних платіжних сервісах EasyPay, Portmone, IPay;
•    в інтернет-банкінгу ПУМБ Online, Приват24, Monobank, банк Фамільний.
«На період карантину енергоофіси YASNO обслуговують клієнтів дистанційно. Для кожного енергоофісу будуть виділені додаткові мобільні номери телефонів та окремі електронні адреси. Як і завжди, передати показання, дізнатися реквізити до сплати або отримати консультацію можна в Особистому кабінеті і на нашій сторінці в Facebook. Якщо клієнт не користується інтернетом, вирішити питання можна за телефонами (095/067) 65 26 000, (0629) 52 60 00», – акцентував директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.
Нагадаємо, що YASNO приймає платежі за електроенергію, спожиту з 1 січня 2019 року. Якщо у вас є заборгованість до 31 грудня 2018 року, сплатити її необхідно попередньому постачальнику, який зараз виконує функцію оператора системи розподілу. 

Довідка:
YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Більш детальна інформація про коронавірус на території ОТГ за посиланням

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner