17 лютого фахівці Лиманського міського центру зайнятості відвідали майбутніх випускників Лиманського професійно-технічного училища

 

17 лютого фахівці Лиманського міського центру зайнятості відвідали майбутніх випускників Лиманського професійно-технічного училища, провівши профорієнтаційний захід «Портфоліо кар’єрного просування ».
«Вже через декілька місяців ви вступите в доросле життя , закінчивши навчання та перед вами постане питання працевлаштування» - розпочавши захід зазначила фахівчиня з профорієнтації. Серед сучасних форм планування кар’єри та самопрезентації, особливе місце посідають новітні технології пошуку роботи, такі як відео резюме та портфоліо кар’єрного просування. Така передача  ділової та особистої інформації про випускника закладу освіти дозволяє забезпечити ефективну взаємодію з потенційним роботодавцем після завершення навчання і створює умови для прийняття оптимального кадрового рішення.
Випускники ознайомились з перевагами відео-резюме та портфоліо,  дізнались як зробити їх якісними, креативними, цікавими та підкреслити конкурентні переваги в порівнянні з іншими претендентами .
 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner