Конкурс на заміщення вакантної посади

 

Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради Донецької області.
Вимоги до посади:
-    вчитель – логопед: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо - кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Дефектологія», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», бажано мати стаж роботи за фахом  не менше 3  років.

Перелік документів:
-    Копія паспорту громадянина України;
-    Письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
-    Копію трудової книжки;
-    Копію документа про вищу освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-    Письмову згоду на збір та обробку персональних даних. 
Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.  Прийом документів здійснюється в управлінні освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради протягом 30 календарних днів з  дня  опублікування оголошення, за адресою: вул. Незалежності, 15, м. Лиман. 
За додатковою інформацією з питань  проведення конкурсу та надання пакету документів звертатися до інспектора з кадрів управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (Анацька) за телефоном: 099-517-58-93

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner