Ваучер на навчання - можливість підвищити кваліфікацію або отримати професію без витрат

 

Питання конкурентоспроможності на ринку праці завжди актуальне, адже успішність кожного з нас залежить від готовності до саморозвитку та самовдосконалення. З цього приводу державна служба зайнятості дає можливість отримати ваучер на навчання.
Ваучер – документ, який дає змогу людям пройти перепідготовку за робітничими професіями, отримати спеціалізацію, підвищити кваліфікацію в закладах освіти, центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості чи у роботодавця.
Завдяки Донецькій обласній службі зайнятості протягом 2019 року видано 164 ваучери на навчання за професіями та спеціальностями, серед яких: «Медсестринство», «Швачка», «Кухар», «Електрогазозварник» та інші.
Навчання за виданим ваучером для громадян є безкоштовним та здійснюється за 53 професіями та спеціальностями.
Отримати ваучер можна в міських та районних центрах зайнятості деяким категоріям осіб, які відповідають вимогам Постанови  Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207.
Отже, не зупиняйтеся на досягнутому, йдіть «в ногу з часом», навчайтеся, цікавтесь інноваційними технологіями. Все це, разом з набутим свого часу досвідом, дасть змогу почуватися впевнено та не боятися конкуренції на ринку праці.
Більш детально про ваучер тут: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery
 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner