Держрибагентство запрошує взяти участь у заходах в рамках виставки "Fish Business Ukraine 2020"

 

В період з 17 по 19 березня 2020 року відбудеться друга виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі «Fish Business Ukraine». Захід пройде на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» за адресою: Київська область, Житомирська траса М-06, с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.
Організаторами виставки є Державне агентство рибного господарства України та компанія Євроіндекс.
У рамках виставки планується кілька напрямів обговорення:
1. Законодавче поле розбудови рибного господарства в Україні
2. Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку галузі
3. Роль неурядових організацій у збереженні рибних запасів та функціонуванні рибної галузі загалом
4. Значення якісної підготовки молодих кадрів для підвищення конкурентоспроможності вітчизняного рибного господарства. Налагодження співпраці між бізнесом та закладами із підготовки фахівців галузі в перспективі найближчих років
Участь у заході візьмуть представники Держрибагентства, Держводагентства, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), інших міжнародних організацій, експертного середовища, закладів науки та освіти, низки посольств, громадськості та бізнесу.
Захід проводитиметься у двох форматах для різних цільових аудиторій:
- бізнес-форум для професійної спільноти;
- майданчик для обміну досвідом виробників та промислових рибалок.
На виставці будуть представлені сучасні інновації, технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морський і прісноводний промисел, підприємства переробки водних біоресурсів, технології, обладнання для рибної галузі тощо), виробництво продуктів харчування рибного походження, обладнання й технології для зберігання сировини тощо), рекреаційного рибальства (риболовне оснащення, одяг, риболовні бази, риболовні господарства), торгівлі (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери й експортери рибної продукції, рітейл), партнери для міжнародного і наукового співробітництва в галузі (міжнародні донорські організації, представники ряду посольств, наукові установи).
Додаткову інформацію можна переглянути на офіційному вебсайті. Для участі у виставці можна звернутися до організаторів за тел.: (067) 234-42-65 (Дмитро Петров).

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner