Дитячі ігрові майданчики та безпечне дитинство


На території Лиманської об’єднаної територіальної громади встановлено 86 дитячих ігрових майданчиків.
Виконавчим комітетом Лиманської міської ради згідно Програми реформування, розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою території Лиманської об’єднаної територіальної громади в 2019 році в місцевому бюджеті були передбачені кошти на наступні заходи:
- поточний ремонт дитячих ігрових майданчиків - 36 одиниць;
- придбання елементів дитячих ігрових майданчиків для встановлення на території Лиманської об’єднаної територіальної громади на 7 нових майданчиків.
В 2020 році згідно Програми реформування, розвитку житлово - комунального господарства та благоустрою території Лиманської об’єднаної територіальної громади в місцевому бюджеті були передбачені кошти на аналогічні заходи:
- поточний ремонт дитячих ігрових майданчиків - 41 одиниця;
- придбання елементів дитячих ігрових майданчиків для встановлення на території Лиманської об’єднаної територіальної громади на 10 нових майданчиків.
З метою забезпечення належного утримання та безпечної життєдіяльності під час експлуатації дитячих ігрових майданчиків на території Лиманської об'єднаної територіальної громади, щорічної комплексної підготовки до весняно-літнього періоду та усунення травматизму, комунальними підприємствами, закладами та установами проводяться роботи щодо обстеження дитячих ігрових майданчиків відповідно до Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003р. № 154 “Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів” та на виконання Закону України “Про охорону дитинства”.
Виконавчий комітет Лиманської міської ради звертається за допомогою та підтримкою всіх небайдужих батьків, щоб досягнути мети зробити дитинство в нашій громаді безпечнішим, велике прохання до батьків, кожного свідомого мешканця та гостя нашої громади не псувати комунальне майно та сприяти в боротьбі з його пошкодженням. У разі виявлення пошкодження елементів дитячого майданчика просимо одразу повідомляти виконавчий комітет Лиманської міської ради.

 

Прес Центр
Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner