Соціальний проект для студентів "Scholarship в Україні" триває!

 

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн. 
Просимо розмістити на вашому сайті інформацію про конкурс для студентів (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного навчального року в українському ЗВО. 
Інформація про конкурс:
Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/
В межах цього конкурсу надається 3 окремих гранти. Три переможця отримають гранти по 15 000 грн кожний. Студенти, які посядуть 2і та 3і місця також отримають цінні грошові призи.
Участь у конкурсі безкоштовна.
Переглянути теми та умови конкурсу можна на сторінках проекту грантонадавачів:
1 грант - https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant
2 грант - https://banker.ua/grant/ 
3 грант - https://maanimo.com/scholarship  
Теми для написання робіт пропонуються в фінансово-економічній сфері для поліпшення фінансової грамотності української молоді.
На численні прохання конкурс подовжено. Роботи приймаються до 20.12.2019 р.
Контакти організаторів
тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua
Проект "Scholarship в Україні" підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 40 ВУЗів, громадські організації та онлайн ЗМІ.
Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проекту "Sсholarship в Україні" щодо мотивування української молоді!
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner