30-й міжнародний традиційний турнір пам’яті Івана Прищепи

24-25 березня 2018 року в Дніпрі пройшов 30-й міжнародний традиційний турнір пам’яті Івана Прищепи. Представники Турції, Азербайджану, Грузії та спортсмени з усіх куточків України виборювали звання чемпіона. Збірна команда Донецької області була представлена 6 спортсменами, бронзову нагороду серед яких завоював представник Лиману Ларкін Данило (КДЮСШ), вигравши чотири поєдинки з п’яти. Також наш земляк Казначєєв Максим (Харківське училище олімпійського резерву) на цьому турнірі виборов бронзу.
24 березня 2018 року молодші спортсмени  ДЮСШ відвідали м. Рубіжне, де проходив  відкритий чемпіонат  Луганської   області з дзюдо. Бейгуленко Олександр завойував  срібну  медаль, а серед дорослих – Рогоза Олексій став чемпіоном.
25 березня 2018 року під керівництвом тренера Роменського О.С. спортсмени вдало виступили на обласному турнірі з боротьби самбо в м. Слов’янськ. У підсумку: 4 золотих, 3 срібних, 2 бронзових медалі.  Всього в змаганнях приймали участь близько 220 спортсменів. Чемпіонами стали : Іванисенко Миколай, Шепілов Ярослав, Ніколаєнко Олександр і Дзюба Артем ,другі місця: Усенко Гліб, Гудзенко Андрій, Резніков Михайло, Гримов Кирило і Груздов Микита мають бронзові нагороди. Поздоровляємо з перемогами та бажаємо нових успіхів!