Вітання міського голови Петра Цимідана з Днем захисника України

 

Шановні земляки, захисники України, відважні сини українського народу! 
Від імені міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю учасників АТО та ООС, військовослужбовців ЗСУ та добровольців, воїнів запасу та ветеранів Другої світової війни, усіх жителів Лиманської громади з Днем Захисника України!
Свято мужності та патріотизму об’єднує одразу чотири величні пам’ятні дати — День Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Я вважаю це невипадковим, адже наші військовослужбовці — гідні спадкоємці мужніх воїнів, під Покровою Богородиці стоять міцно та непорушно на захисті інтересів Батьківщини та безпеки кожного з нас. 
Сучасні захисники незалежності України зберігають та примножують святу військову традицію, як взаємовиручка у бою, взаємодопомога у навчанні та службі, вшанування пам’яті товаришів тощо. Але захисниками країни є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною працею та громадською діяльністю роблять нашу країну економічно, гуманітарно, освітньо, інформаційно — сильнішою. Вони — мирні воїни, заслуговують на повагу та вдячність. 
Найкращий приклад молодому поколінню — ваші самовіддані щоденні вчинки, які викликають захоплення та повагу, які створюють моральні ідеали, принципи, переконання і норми. Тож завжди треба пам’ятати про цю відповідальність, з честю продовжувати славну справу козацької сміливості та самобутності! Запорука перемоги нашої країни — мужність, патріотизм та невичерпна відвага українського воїна! Тільки разом ми подолаємо будь-які перешкоди! 
Пам’ятайте — вся наша громада з вами. Нехай вас та ваші сім’ї оберігає Господь!  
    
Міський голова                        Петро Цимідан

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner