Операція «Розшук»: поліцейські Донеччини відшукали більше 150 безвісно зниклих людей


27 дітей були знайдені та повернені додому впродовж доби. Такими є результати за 2 тижня відпрацювання. Операція триває.
Загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Розшук» тривають з 1 серпня по 1 вересня. Впродовж двох тижнів співробітники карного розшуку поліції Донеччини встановили місцезнаходження майже 200 людей.
Поліцейські затримали 40 осіб, які переховувалися від слідства та суду. Так, у Слов’янську оперативники встановили 27-річну жінку, яка перебувала у розшуку за скоєння правопорушення, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків.
Поліцейські Лиману викрили чоловіка, який три місяці ховався від правосуддя за скоєння крадіжки. Зловмисник кочував на території Луганщини, де і був затриманий спільно з колегами сусідньої області.
Також намагався уникнути покарання за майновий злочин 26-річний мешканець Слов’янська.Під час профілактичних спецзаходів оперативники встановили його місцезнаходження та доставили до суду.
Щодня поліцейські знаходили більше 10 безвісті зниклих людей. Всього за два тижні поліцейські повернули додому 156 громадян, більше 80% з яких були знайдені менше ніж за добу. З них 27 дітей були повернуті батькам.
В Маріуполі 11-річний хлопчик вирішив залишитися ночувати у товариша, не попередивши рідних. Вже на ранок оперативники знайшли дитину.
Спецзаходи проводяться з метою посилення боротьби зі злочинністю, підвищення ефективності розшуку підозрюваних та безвісті зниклих осіб.

 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner