Сьоме засідання комісії з питань надання пільг окремим категоріям громадян за фактичним місцем проживання

 

25 червня 2019 року о 15.00 годині під керівництвом голови комісії Гамаюнової Ю.М. відбудеться засідання комісії з питань надання пільг окремим категоріям громадян за фактичним місцем проживання. Основним  завданням комісії є розгляд заяв та пакетів документів щодо реалізації права на пільги з оплати житлово-комунальних послуг окремих категорій громадян за фактичним місцем проживання, передбачених чинним законодавством.
Члени комісії розглянуть 3 звернення, які надійшли від 3 представників багатодітної сім’ї щодо надання пільг на: електропостачання, компенсацію на придбання твердого палива за фактичним місцем проживання.
Комісія, керуючись Конституцією України, Законом України «Про охорону дитинства». Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003р.№117 “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб,  які мають право на пільги”(із змінами), нормативно-правовими актами Кабінету Міністрів України, які визначають порядок надання пільг та законами України про державний бюджет на відповідний рік, буде  вирішувати чи надавати пільги 3 громадянам , що звернулися, у межах норм, визначених законодавством.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner