Рятувальник Лиманщини зайняв перше місце на чемпіонаті України з кікбоксингу.

З 24 по 26 травня в місті Києві відбувся фінал Національної серії відкритих чемпіонатів України.
Участь у змаганнях взяли близько 1200 спортсменів з чотирнадцяти областей України. Серед учасників змагання був рятувальник 21 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області Новак Сергій який виступив в трьох розділах. Перший розділ Лайт-контакт, в якому виборов І місце у ваговій категорії 80 кілограм. Другий розділ Лоу-кік-лайт, виборов ІІ місце у ваговій категорії 80 кілограм. Третій розділ Фул-контакт, виборов ІІІ місце у ваговій категорії 80 кілограм.
Тепер Сергій має можливість  відстоювати нашу країну на чемпіонаті світу з кікбоксингу у складі збірної команди України.
Вітаємо нашого колегу з успішним виступом,  бажаємо йому успіхів і нових перемог.