Як подолати стрес?

 

Саме таке питання розглядали 15 травня учасники клубу для жінок та молоді «Шлях до успіху» Лиманського міського центру зайнятості.
Виїзні заходи стають дедалі популярнішими, тому цього разу засідання клубу відбулося в бібліотеці смт. Дробишеве Лиманської ОТГ.
Фахівець центру зайнятості Галина Юркова зазначила: «Стрес – невід’ємна частина нашого життя, але не основна. Нервове напруження дезорганізовує діяльність людини, порушує нормальний хід поведінки. Стреси, особливо якщо вони часті та тривалі, роблять негативний вплив не тільки на психологічний стан, а й на здоров’я. Тому треба навчитися управляти своїми емоціями, щоб неприємні обставини не змогли вивести вас з душевної рівноваги». 
Під час проведення заходу присутні отримали декілька ефективних порад, які допомагають позбавитися від стресу і його наслідків; обговорювалися техніки звільнення від стресу, такі як релаксація, музикотерапія, аромотерапія.
Учасниці клубу зацікавлено виконували запропоновані завдання, серед яких вправи «Комплімент», «Піцца» для зняття  напруги і тривожності; вправа «Стирання інформації», під час якої подумки потрібно було намалювати на аркуші негативну ситуацію, а потім подумки та послідовно стерти її уявною гумкою. Найбільше сподобались жінкам релаксаційні вправи «Ритмічне дихання» та «Релаксація на контрасті» які допомагають протистояти роздратуванню та психічній втомі. 
Фахівець закликала дослухатися до її порад, і постаратися застосовувати їх в своєму власному житті, це допоможе бути більш стійкими до стресових ситуацій, і, що цілком природно, поліпшить якість життя.
Натхненні учасниці клубу «Шлях до успіху» чекають наступної зустрічі.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner