Жінок Лиманщини привітали зі святом весни, любові та краси

6 березня в ЦКД ім. Горького чарівниць Лиманщини вітали зі святом весни — з 8 березня. Міською владою було організовано акцію: кожна жінка, яка прийде на святковий концерт, не залишиться без уваги та подарунку, адже увага, це головне: представниці слабкої статі отримали весняну квітку та солодкий презент.
Від імені всіх чоловіків громади, присутніх жінок привітав Лиманський міський голова Петро Цимідан: “Мені удвічі приємніше, що сьогодні я від усіх представників сильної статі громади вітаю вас — наші красуні, берегині, професіонали своєї справи. Ви — найдорожче, що є у житті чоловіка. Нас захоплює ваша спроможність зібратися у відповідальну мить та підкоряти світ рішучістю, наполегливістю та щедрістю своєї прекрасної душі. Дякую вам, кожній жінці нашої громади, за допомогу в будуванні спроможної, квітучої Лиманщини. Тільки об’єднавши зусилля ми досягнемо успіху, зробимо нашу громаду ще краще. Милі наші жіночки! Маю за честь бажати вам сьогодні усього найкращого, любові, добра та величезного щастя. Нехай поруч із вами буде чоловік, з яким будь-які негоди будуть нестрашні. Будьте кохані та щасливі!” До привітань приєднались секретар міської ради Тетяна Каракуц та начальник відділу житлово-комунального господарства Олена Муравльова.
Творчим колективом центру культури та дозвілля ім. Горького було підготовлено чудовий концерт. На адресу прекрасної статі лунали щирі слова та привітання, пісні та найзапальніші танці.

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner