Гранти для впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів від проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»)

 

У рамках Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в  об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).
Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн. 
до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. 
Додатково залучені інвестиції (власні кошти, зовнішні інвестиції, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім фондів USAID), лізинг чи кредити (у тому числі для придбання нового технологічного устаткування та модернізації їх виробництва) повинні складати не менше 30 % від загального обсягу проекту.
Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути: 
-    закупівля нового обладнання;
-    проектування, розробка документації; 
-    проведення інженерних вишукувань;
-    залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, 
а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;
-    впровадження нових IT-технологій;
-    інформаційні та публічні заходи тощо.
Пропозиції, які показують найбільш значний вплив на розвиток сільського бізнесу, отримають переваги під час процесу відбору. Тому важливо включити кількісні показники при визначенні очікуваних результатів.
Проект «Агросільрозвиток» в першу чергу, підтримає пропозиції, 
які направлені на впровадження декількох місцевих інвестиційних  проектів, які можуть бути використані для реплікації в якості найкращих моделей місцевого розвитку.
Концепції грантових проектів подаються українською мовою обсягом 
не більше 5 сторінок.
Концепції грантових проектів (технічну пропозицію, загальний оціночний бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному АБО паперовому вигляді на нижчезазначену адресу проекту «Агросільрозвиток» 
з посиланням на APS № 02.
Адреса для надсилання концепцій: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, Проект USAID «Агросільрозвиток», ел.пошта: grants@ukraineards.com
Дізнатись докладніше про умови надання грантів у рамках цього конкурсу, критерії відбору заявок та скачати Аплікаційну форму для подання концепції можна за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=hranty-na-vprovadzhennya-mistsevyh-initsiatyv-ta-investytsijnyh-proektiv-v-oth&fbclid=IwAR3dRc7tuqc4r2rBA77JOAUPkFuzg8EvnoqQsQ5QJFo_ptS1eqPhI-mDIbA
Дедлайн для подання аплікаційних форм продовжений на 3 місяця, 
до 29 березня 2019 року. Оцінка заявок відбуватиметься наприкінці кожного місяця: січня, лютого, березня.
У разі виникнення додаткових запитань щодо цього конкурсу, просимо надсилати ваші запитання Ігорю Цимбалістому, менеджеру грантів, 
на електронну адресу: grants@ukraineards.com.
 

Підписка на розсилку
Розсилка матеріалів виконується за допомогою сервісу Google FeedBurner